Nabídka vystoupení

Flamenco vystoupení, předtančení, koncerty… temperamentní program pro každou akci.

Chcete něčím oživit svou firemní či soukromou akci, kavárnu, restauraci, festival? Nabízíme vystoupení flamenca vhodné na společenské akce, hudební či taneční festivaly, plesy, oslavy, přehlídky, firemní večírky, do španělských restaurací a kaváren…

Možno doplnit o přednášku o flamencu ve španělském nebo českém jazyce, workshopy tance, hry na kastaněty, kytary, základy potlesků a další animační programy dle přání.

Originální předtančení. Latinsko-americké tance má každý. Překvapte své hosty!

Tanec na reprodukovanou hudbu nebo lépe: živý flamencový koncert s kytarou, zpěvem, tancem, případně dalšími nástroji.

Co nabízíme? Nabídka konkrétních projektů flamencového vystoupení je v našem Flamenco obchodu. Zde pro představu uvádíme některé koncepty, které rádi přizpůsobíme Vašim potřebám či vymyslíme něco úplně nového.

Dostupnost každé z forem vystoupení je závislá hlavně na dostupnosti muzikantů. V každém případě se pro Vás budu snažit najít řešení, i kdybych Vám na akci měla poslat úplně někoho jiného. 🙂

Flamencový tance na repro hudbu a workshop

Délka: 2 tance po cca 4-5 minutách s 10 minutovou přestávkou na převlečení, 20-25 minutový workshop. Celkem tedy asi 40 minut včetně přestávky.

Obsazení: tanec

Nízkonákladové vystoupení jedné, příp. více tanečnic flamenca na reprodukovanou hudbu a krátký zábavný workshop flamenca pro diváky. Obvykle děláme 2 tance + workshop. Alternativní volbou jsou tři tance.

Ideální pro plesy, firemní večírky, soukromé oslavy.

Krátký zábavný workshop vtáhne diváky do děje. Možno zařadit i výuku práce s vějířem, hry na kastaněty nebo výuku flamencových potlesků.

Flamenco vystoupeníFlamenco vystoupeníFlamenco workshop_Okříšky u Třebíče

Tablao flamenco pro restaurace

Délka: 3 bloky po 20 minutách

Obsazení: kytara, tanec, zpěv

Změňte na jeden večer svou restauraci v tzv. tablao, což jsou podniky ve Španělsku, kde je obvykle několikrát týdně až každodenně živé flamencové představení v tradičním složení kytara, zpěv, tanec. V tablao flamenco hosté uvidí autentické, tradiční flamenco, které zčásti vždy improvizací a každý večer je tak jedinečný a neopakovatelný.

V průběhu večera mohou hosté večeřet, pít dobré víno a podobně. Z tohoto důvodu obvykle děláme tři cca dvaceti minutové bloky, mezi něž vkládáme patnáctiminutové přestávky, aby si hosté mohli doobjednat jídlo, pití a sdílet dojmy. V každém bloku je jeden tanec a dvě až tři instrumentální skladby.

Na tablao flamenco je možné od hostů vybírat vstupné, a tím pokrýt část nákladů, ba i náklady celé.

Flamenco vystoupeníFlamenco vystoupení

Flamenco koncert pro hudební kluby a festivaly

Délka: 60 – 90 min

Obsazení: kytara, tanec, zpěv

Především fantastická temperamentní hudba a živý flamencový tanec. Koncert, na kterém budou potěšeny nejen uši, ale i Váš zrak. Kytara, zpěv, tanec, popřípadě další nástroje a tanečnice dle rozpočtu. Délka 60-90 minut, v tom obvykle 3 tance.

Flamenco vystoupeníFlamenco vystoupeníFlamenco vystoupení1044521_4786347708126_1921808914_n 2010-08-16_flamenco_6954984589489489789789_large 5d162ac511_52663372_u 244218_222164924475368_100000455876847_844279_5528400_o

Pincelada de flamenco pro firemní akce a plesy

Délka: 20 až 60 minut

Obsazení: kytara, tanec, zpěv

Obohaťte svou akci temperamentním krátkým, ale intenzivním temperamentním vstupem. Hosty Vašeho firemního večírku nebo plesu na 20-60 minut přeneseme do Španělska a naučíme je i, jak se ve Španělsku chová flamencový divák. S hosty budeme aktivně komunikovat a zaručeně uvolníme atmosféru akce. Za aktivní účasti vyškoleného flamencového publika, které ví, kdy má zakřičet “Olé!”, předvedeme flamencový tanec s doprovodem kytary a zpěvu i překrásné instrumentální skladby. Program je možné rozdělit do bloků.

V případě Vašeho zájmu uděláme pro hosty akce i krátký workshop flamencových tlesků a tance (cca 20 minut), při kterém na chvíli protáhnou záda a hlavně se rozhodně pobaví.

Vystoupeni Remedios, Patince SKFlamenco vystoupeníFlamenco vystoupeníFlamenco vystoupeníFlamenco vystoupení


Reference např.:

ALLIANZ pojišťovna, PORCELANOSA, Hyundai, ZFP akademie, Broker Consulting, a.s., Marlenka, Hotel International Brno, Hotel Imprerial Ostrava, Okresní hospodářská komora Karvinná, TAURID, Vítkovická nemocnice v Ostravě, Akademie klasické homeopatie Ostrava, restaurace Pata Negra Ostrava, Festival Colores flamencos Olomouc, Festival La calle es tuya Granada (ES), Festival středomořských chutí a vůní,

2 komentáře

 • Kristýna Kaňoková napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych Vás požádala o prověření termínu a cenovou kalkulaci Vašeho vystoupení pro námi plánovanou akci, která se uskuteční dne 15. 8. 2015 od 18:00 do 23:00. Jedná se o night shopping v Avionu Shopping Park Ostrava, který je pojat ve španělském stylu. Líbí se nám akce, které pořádáte, proto nás napadlo, zda byste byli schopni vytvořit program pro náš event. Mělo by to být ve stylu – Flamenco koncert pro hudební kluby a festivaly a Pincelada de flamenco pro firemní akce a plesy, tedy hudba, tanec a zábava. Akce trvá 5 hodin, proto bych Vás ráda požádala o návrh vhodného programu včetně cenové kalkulace.

  Jelikož je termín realizace již nyní v sobotu, prosím Vás o rychlou odpověď.

  Předem Vám děkuji a přeji příjemný den!

  Kristýna Kaňoková

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *