Video z vystoupení

Videa z vystoupení na nejrůznějších místech v České republice, ve Španělsku… Pohodlně můžete všechna naše videa vidět na našem You Tube kanálu. Vystupujeme na nejrůznějších místech, od dobrodružství na ulicích ve Španělsku, přes španělské restaurace, firemní večírky po hudební kluby či divadlo. Složení hudebníků je také nejrůznější. Všechna videa spojuje tanečnice Aneta Suchomelová, která spravuje tyto stránky.

Promo video jednoho ze seskupení, v nichž působím – Trio flamenco.

Vystoupení Trio flamenco v Soběslavi:

 Vystoupení pro firmu Porcelanosa v Praze. Tanec Aneta Suchomelová, zpěv Hana Iridiani, kytara Adán Sanchéz Caro, perkuse Matěj Konečný.

 Vystoupení v klubu Parník Ostrava. Tanec Aneta Suchomelová, zpěv Hana Iridiani, kytara Dario Piga, perkuse Matěj Konečný.

Vystoupení se slovenskou skupinou Ponte Pardo na východním Slovensku.

Vystoupení ve španělské restauraci Pata Negra, Ostrava, kde bylo natočeno i promo video. Tanec Aneta Suchomelová, zpěv Hana Iridiani, kytara Matěj Konečný.

Či starší video ze stejného místa s muzikanty ze Španělska… Tanec Aneta Suchomelová, zpěv Antonio Caro, kytara Adán Sanchéz Caro.

V hudebním klubu Parník v Ostravě se zpěvačkou Hanou Iridiani, kytaristou Matějem Konečným a perkusionistou Danielem Godány.

Když milujete tanec, musíte tancovat, ať je to třeba ulice. S místními muzikanty v centru Granady:

Flamenco Big Band Granada aneb několik granadských kytaristů, zpěváků, tanečníků a česká blondýnka:

Rádi máme i firemní akce, kde se snažíme uvolnit publikum a zapojit je do děje. Následující video je z Domova Sluníčko v Ostravě:

Velmi oblíbené jsou naše Interaktivní besedy o flamencu. Reportáž z besedy na Masarykově gymnáziu ve Vsetíně zachytila regionální TV Beskyd:

Vystoupení na reprodukovanou hudbu:

Vystoupení studentů z mírně pokročilého kurzu flamenca:

 

Toto je jen malá ukázka z našich vystoupení. Všechna připravujeme na míru podle povahy akce a představ klienta, nicméně nabízíme několik standardních balíčků flamenco vystoupení, které si můžete objednat či se z nich můžeme alespoň odrazit. Podívejte se na naši nabídku flamenco vystoupení na Flamenco obchodu.

Leave a Comment


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *