Video z vystoupení

Videa z vystoupení na nejrůznějších místech v České republice, ve Španělsku… Pohodlně můžete všechna naše videa vidět na našem You Tube kanálu. Vystupujeme na nejrůznějších místech, od dobrodružství na ulicích ve Španělsku, přes španělské restaurace, firemní večírky po hudební kluby či divadlo. Složení hudebníků je také nejrůznější. Všechna videa spojuje tanečnice Aneta Suchomelová, která spravuje tyto stránky.

S velkým politováním musím zde poznamenat, že jsem musela z internetového světa vymazat všechna skvělá videa, kde byla jakkoli přítomna zpěvačka Hana Iridiani, která po 10 letech spolupráce poněkud překvapila. Proto z vystoupení zůstalo jen torzo videí, kde není tato osoba přítomna.

Vystoupení Trio flamenco v Soběslavi:

Vystoupení se slovenskou skupinou Ponte Pardo na východním Slovensku.

Vystoupení ve španělské restauraci Pata Negra, Ostrava. Tanec Aneta Suchomelová, zpěv Antonio Caro, kytara Adán Sanchéz Caro.

Když milujete tanec, musíte tancovat, ať je to třeba ulice. S místními muzikanty v centru Granady:

Flamenco Big Band Granada aneb několik granadských kytaristů, zpěváků, tanečníků a česká blondýnka:

Velmi oblíbené jsou naše Interaktivní besedy o flamencu. Reportáž z besedy na Masarykově gymnáziu ve Vsetíně zachytila regionální TV Beskyd:

Vystoupení na reprodukovanou hudbu:

Vystoupení studentů z mírně pokročilého kurzu flamenca:

Toto je jen malá ukázka z našich vystoupení. Všechna připravujeme na míru podle povahy akce a představ klienta, nicméně nabízíme několik standardních balíčků flamenco vystoupení, které si můžete objednat či se z nich můžeme alespoň odrazit. Podívejte se na naši nabídku flamenco vystoupení na Flamenco obchodu.

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *